IC Awning – konfigurator markiz.

IC Awning – moduł IC COMPLEX dedykowany do ofertowania i sprzedaży markiz przez internet.

Ten inteligentny kalkulator markiz, oferuje możliwość zaprojektowania, wyceny oraz zamówienia różnego rodzaju markiz. IC Awning, po dostosowaniu pod parametry produktu, funkcjonuje na stronie internetowej producenta i nie wymaga instalowania oprogramowania przez użytkowników. Działa w pełni online – natychmiastowe aktualizacje, informacje o promocjach i nowościach. Charakteryzuje się bogactwem możliwości adaptacyjnych – na Twoje życzenie dodamy do niego dowolne, istotne dla Ciebie funkcje.

 
przykład ic awning
charakterystyka ic awning

Charakterystyka IC Awning

  • wiele możliwości konfiguracji,
  • wybór rozmiaru, koloru poszycia, rodzaju falban, wzorów,
  • dodawanie napędów,
  • łatwość zmiany wybranych opcji i cen,
  • wybór dodatków i akcesoriów,
  • ograniczenia rozmiarowe dostosowane pod możliwości produkcyjne,
  • pełne, samodzielne zarządzanie konfiguratorem poprzez dedykowany panel CMS.
 

IC Awning jest systemem elastycznym. Zawsze wdrażany indywidualnie pod wymogi produkcyjno-technologiczne producenta. Konfiguracja przebiega intuicyjnie, co daje możliwość obsługi nawet przez osoby, nie obcujące na co dzień z komputerem.

Kalkulator markiz posiada specjalnie zaprogramowane blokady, tak aby nie pozostawiać możliwości zaprojektowania markiz niemożliwych do wykonania. Istnieje możliwość przypisania części dodatków do danego modelu, przy jednoczesnym zablokowaniu możliwości ich wyboru dla innych.

System może funkcjonować na cennikach rastrowych lub poprzez integracje z systemami wewnętrznymi (oprogramowanie produkcyjne, finansowo księgowe, magazynowe, itp.).

Jak wygląda wersja demonstracyjna konfiguratora markiz?

Panel administracyjny
CMS

Pełne zarządzanie konfiguratorem z panelu CMS

CMS konfiguratora markiz

Przetestuj konfigurator:

Wersja Demo