IC Garage - konfigurator bram garażowych.

Konfigurator bram garażowych jest narzędziem stworzonym do projektowania, ofertowania i sprzedaży bram garażowych przez Internet. Może działać jako wewnętrzny system do komunikacji Producent – Dealer, lub jako system do prezentowania oferty, wyceniania i składania zamówień przez klientów indywidualnych. Zapewnia bezpośrednie korzyści w sektorach B2B oraz B2C.

Nasz kalkulator bram garażowych, po uprzednim zaprogramowaniu, pozwala użytkownikowi na dokładne zapoznanie się z ofertą firmy, przeanalizowanie wariantów produktowych, skonfigurowanie bramy garażowej, oraz późniejsze zapoznanie się z ceną lub wysłanie zapytania o cenę do przedstawiciela handlowego. Konfiguracja odbywa się poprzez wybór odpowiednich elementów w poszczególnych krokach. IC Garage oferuje możliwość generowania oferty na bramy garażowe segmentowe, uchylne i rolowane.

Wśród kroków konfiguracji mamy do wyboru między innymi: rozmiar bramy (typowe lub nietypowe), kolor poszycia, typ poszycia (bez przetłoczeń, przetłoczenia niskie, wysokie, blacha trapezowa itp.), wymiary węgarków i nadproża, typ sterowania (ręczna, automatyczna). Wszystkie etapy konfiguracji obfitują w opisy i grafiki, które zapewniają zrozumienie tematyki bram garażowych.

 
ic complex example

Charakterystyka IC Garage:

  • inteligentny system konfiguracji bram,
  • blokady uniemożliwiające tworzenie niewykonalnych projektów,
  • proces ofertowania nie obejmuje pracowników,
  • gotowy system do zarządzania ofertami i zamówieniami,
  • możliwość integracji z systemami ERP i FK,
  • raporty sprzedażowe dostępne od ręki,
  • dedykowany system do zarządzania konfiguratorem – panel CMS.
 

Konfigurator bram garażowych jest systemem elastycznym i bardzo rozbudowanym - zawsze wdrażany jest indywidualnie pod wymogi produkcyjno-technologiczne.

System może funkcjonować na cennikach rastrowych lub poprzez integracje z systemami wewnętrznymi (oprogramowanie produkcyjne, finansowo księgowe, magazynowe, itp.).

Jak wygląda wersja demonstracyjna konfiguratora markiz?

Informacje do logowania: hasło: demo

Przetestuj konfigurator:

Wersja Demo