IC Window – konfigurator okien

IC Window to inteligentny kalkulator okien dedykowany dla producentów oraz dystrybutorów stolarki okiennej. Działa w pełni online – nie wymaga instalowania żadnych aplikacji i jest zawsze pod ręką. Stworzony w najnowszej technologii – zapewnia niezawodność i idealne działanie na urządzeniach mobilnych.

Konfigurator okien może być traktowany jako wewnętrzny system służący do ofertowania, zamawiania, dokonywania płatności i zarządzania realizacją zamówienia. Jest prostym i szybkim narzędziem do wewnętrznej komunikacji na linii Producent – Dealer.

Nasz kalkulator okien to także, a może przede wszystkim, sprawdzone narzędzie do zbierania zapytań ofertowych od osób, które poszukują okien. Twoi klienci mogą dokładnie zapoznać się z ofertą produktową, zaprojektować swoje okna, poeksperymentować z różnymi wariantami, a następnie wygenerować ofertę cenową lub wysłać zapytanie ofertowe do handlowca. Każdy potencjalny klient, który odwiedzi kalkulator zostawia po sobie informacje ułatwiające późniejszy kontakt.

IC Window to również doskonały instrument do nawiązywania długofalowych relacji z firmami budowlanymi i ekipami monterskimi.

 
przykład ic window
charakterystyka ic window

Charakterystyka IC Window

  • konfiguracja okien PCV, drewno i aluminium,
  • projektowanie łuków, skosów, trapezów, kół i innych figur,
  • swobodne projektowanie każdego okna,
  • możliwość dodania rolety nadstawnej,
  • wybór wielu elementów – kolory, szyby, okucia, szpros, etc.,
  • bogata paleta dodatków profilowych – łączniki, poszerzenia, hamulce.
 

IC Window jest wyjątkowo elastyczny. Tworzony od podstaw - zawsze wdrażany indywidualnie z uwzględnieniem wymagań produkcyjno-technologicznych. Konfiguracje są dostosowywane pod okna danego producenta, tak aby użytkownik, miał pełną swobodę wyboru i gwarancję możliwości wyprodukowania.

System może funkcjonować na cennikach rastrowych lub poprzez integracje z systemami wewnętrznymi (oprogramowanie produkcyjne, finansowo księgowe, magazynowe, itp.).

Jak wygląda wersja demonstracyjna konfiguratora okien?

Panel administracyjny
CMS

Pełne zarządzanie konfiguratorem z panelu CMS

panel administracyjny konfiguratora okien

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dostęp do wersji demo